Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Lakes

St. Bruno

Ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko

Lokalizacja

Obiekt położony jest nad kanałem Łuczańskim, który łączy dwa jeziora Niegocin i Kisajno. Nad Kanałem, obok Hotelu, znajduje się unikatowy w skali Europy, zabytkowy most obrotowy uruchamiany ręcznie. W pobliżu znajduje się nowoczesna Ekomarina, port z miejscami dla 140 jachtów.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji Gości Hotel oddaje 69 luksusowo wyposażonych pokoi z klimatyzacją. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny charakter, wynikający z indywidualnej aranżacji wnętrz. Na szczególną uwagę zasługują unikalne, wysokie na 6 metrów pokoje superior, które znajdują się w części zamkowej hotelu.

Udogodnienia

Dla osób poszukujących relaksu i regeneracji, oferujemy bogate zaplecze Medi. Spa, które oferuje szeroką gamę zabiegów dla kobiet i mężczyzn. Medi.SPA dysponuje wysokiej jakości sprzętem do zabiegów medycyny estetycznej i wykorzystuje kosmetyki uznanych na całym świecie marek Xylogic i Skinceuticals. Gabinety wyposażone są w urządzenie do laseroterapii Elipse MultiFlex, sprzęt do fototerapii, zwalczania cellulitu, wyrafinowanych zabiegów na twarz i ciało oraz w najnowszej generacji urządzenia do diagnostyki skóry Antera 3D.. Goście naszego hotelu mają nieograniczony wstęp na basen z masażami wodnymi i jacuzzi oraz saunę.

Wyżywienie

Obok wypoczynku w komfortowych warunkach mogą Państwo w eleganckich i stylowych wnętrzach zachwycić się kunsztem naszych kucharzy w restauracji La Bibliotheque oraz barmanów odwiedzając restaurację hotelową, whisky bar oraz winiarnię i klub nocny. Oferujemy całodobową fachową obsługę i serwis na najwyższym poziomie.

Możliwości konferencyjne

Wiemy jak ważny jest Państwa komfort i dlatego zawsze zapewniamy indywidualnego managera, który od momentu przyjazdu jest do Państwa dyspozycji. Hotelowe foyer pozwala na zorganizowanie wystawy, natomiast na niepowtarzalnym dziedzińcu zamkowym istnieje możliwość organizacji klimatycznych koncertów, pokazów i recitali. Obiekt dysponuje czterema salami konferencyjnymi, które dają możliwość realizacji spotkań dla ponad 300 osób. Wyjątkowa lokalizacja Hotelu stwarza nieograniczone możliwości organizacji dodatkowych atrakcji – od rejsów statkami, regat żeglarskich i wycieczek, po wyprawy samochodami terenowymi w najbardziej ekstremalnych warunkach, czy loty balonem.